Osocze bogatopłytkowe Arthrex – stary szablon

Osocze bogatopłytkowe Arthrex

Redukcja Łysienia

Osocze bogatopłytkowe jest jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia łysienia androgenowego u kobiet i mężczyzn.

Lepszy Wygląd

Ostrzykiwanie skóry głowy sprawia, że włosy stają się grubsze oraz zwiększają swoją średnicę, dzięki czemu ładniej się prezentują.

Większa Objętość

Czynnik wzrostu zawarty w osoczu sprawia, że pobudzone zostają uśpione mieszki włosowe, z których na nowo wyrastają włosy.

 

terapia komórkowa arthrex acp

Terapia z użyciem leku antyandrogenowego jakim jest osocze bogatopłytkowe polega na wyizolowaniu z krwi pacjenta osocza, w którym zawarta jest znaczna ilość czynnika wzrostu sprzyjającemu eliminacji łysienia u mężczyzn oraz kobiet. System ten opiera się na obiegu zamkniętym z użyciem dwóch strzykawek, co pozwala na bezpieczne, sterylne i bezbolesne przeprowadzenie zabiegu.

Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej metody pozyskiwania osocza bogatopłytkowego cały zabieg trwa jedynie kilkanaście minut, dając bardzo dobre rezultaty. Wśród nich można wymienić między innymi pobudzenie receptorów wzrostu, a także symulację nieaktywnych mieszków włosowych. Wszystko to sprawia, że walka z łysieniem androgenowym jest bardzo skuteczna.

Umów się na wizytę

Abdominoplasty Surgery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas id est sed lacus volutpat lobortis.

FUE Hair Transplant

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas id est sed lacus volutpat lobortis.

Breast Lift Surgery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas id est sed lacus volutpat lobortis.

Cosmetic Jaw Surgery

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Maecenas id est sed lacus volutpat lobortis.

zabieg z użyciem osocza

Konsultacja lekarska

Pierwszym etapem zabiegu jest konsultacja lekarska oraz badanie stanu skóry głowy za pomocą trichoskopu.

Separacja osocza

Następnie pobierana jest krew pacjenta, z której odseparowuje się osocze bogatopłytkowe z czynnikiem wzrostu.

Podanie osocza

Końcowym etapem jest ostrzykiwanie skóry głowy uzyskanym w ten sposób lekiem antyandrogenowym.

opinie zadowolonych pacjentów

Wszystkie zamieszczone opinie zostały zweryfikowane przez portal znanylekarz.pl

Profesjonalne podejście
Pani doktor bardzo profesjonalnie i jednoczesnie ciepło podchodzi do pacjenta. Zleciła wiele badań aby wykluczyc lub potwierdzić mozliwe przyczyny mojego problemu. Po otrzymaniu wyników okresliła przyczynę i ustaliła leczenie, biorąc pod uwagę znane mi reakcje mojego organizmu.
A. P.
Wizyta i wywiad
Pani Doktor bardzo przyjazna, komunikatywna z poczuciem humoru. Przeprowadziła obszerny wywiad, podała możliwości i przyczyny problemu, wyjaśniła co robić dalej. Wizyta przebiegła sprawnie i zadowalająco. Z całego serca polecam.
Ela
Profesjonalna pomoc
Bardzo sympatyczna i konkretna pani doktor. Całość wizyty przebiegła w miłej atmosferze. Widać, że ma dużą wiedzę na temat wypadania włosów u kobiet. Wszystko wyjaśniła, omówiła opcje i odpowiedziała na wszelkie moje pytania. Będę kontynuować wizyty 🙂
Justyna
Skuteczna walka z problemem
W końcu trafiłem pod właściwy adres. Po miesiącach nieskutecznej walki u innych “specjalistow” nareszcie czuje ulgę. Z dnia na dzień następuje widoczna poprawa. Odzyskałem nadzieję, że problem ostatecznie się rozwiąże. Dziękuję i polecam wszystkim Panią Fuchs.
Piotrek
Bardzo polecam!
Bardzo polecam! Pani doktor to cudowana osoba! Poświęciła mi tyle czasu ile było potrzeba, wnikliwa dyskusja na temat czynników mogących wpływać na wypadanie włosów, analiza wyników badań i od razu zauważony problem (mimo normy badania Pani Doktor zauważyła parametr który ma wpływ na wypadanie włosów). Poprzedni lekarz nie zagłębił się aż tak w mój problem tylko wypisał silne preparaty bez żadnych wyników badań ani chociaż wnikliwej dyskusji na temat czynników mogących mieć wpływ na wypadanie włosów. Mimo małej ilości ocen – naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor!
Karolina M

 

+48 12 307 04 31
kontakt@malgorzatafuchs.pl
ul. Grzegórzecka 15/LU2, 31-532 Kraków

uMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Posiadasz niepokojące zmiany skórne? Nie zwlekaj i umów się na wizytę w dogodnym terminie!

+48 12 307 04 31
Umów się na wizytę