lek. med. Małgorzata Fuchs
Dermatolog - Wenerolog - Dermatochirurg - Trycholog Medyczny
  • DoświadczenieAbsolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Klinikum Dortmund, w Niemczech. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Naukowym Uniwersytetu w Münster oraz prywatnych centrach medycznych, tym w prestiżowej klinice przeszczepu włosów i trychologii medycznej “Hairmedic” w Dortmundzie.
  • Publikacje naukoweS. Hüning, M. Fuchs, T.Reuter, M. Uszynska-Jast, P.Dücker „Lymphangioleiomyomatosis als Differentialdiagnose zum metastasierten malignen Melanom“. Aktuelle Dermatologie 2016, 42:328-331 "Naczyniakowatość limfatyczna jako rozpoznanie różnicowe przerzutowego czerniaka skóry”

    S. Murday, M. Fuchs, A. Knop, D. Nashan „Doping im Breitensport – und unliebsame Überraschungen”. Aktuelle Dermatologie 2016, 42:336-339 "Doping w sporcie siłowym - przykre niespodzianki"

    Doniesienie zjazdowe na konferencji pt.: "26. Deutscher Hautkrebskongress, ADO-Jahrestagung", Drezno, 22-24.09.2016r. S. Hüning, M. Fuchs, D. Nashan, P. Dücker "Therapie kutaner Metastasen des malignen Melanoms mittels Elektrochemiotherapie" "Leczenie skórnych przerzutów czerniaka za pomocą elektrochemioterapii"

    Doniesienie zjazdowe na konferencji: 33. Jahrestagung der Deutschen Gesellschaft für Dermatochirurgie, Mannheim 20-22.10.2017. M. Fuchs, P. Dücker, C.Vigener, A. Lücke, D. Nashan, S. Dengler „Atypisches Fibroxanthom oder pleomorphes dermales Sarkom? Eine klinische Diagnose“ "Atypowy zwłókniak czy mięsak pleomorficzny? Kliniczna diagnoza".

Zajmuję się kompleksowo diagnostyką i leczeniem wszystkich chorób skóry, włosów u dzieci i dorosłych oraz zabiegami dermatochirurgicznymi. Na swoim koncie posiadam wiele publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach i sympozjach zagranicznych. Znajduję się również w końcowej fazie uzyskania stopnia doktora nauk medycznych.

Specjalistka w swojej branży: Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach, kursach oraz szkoleniach krajowych i międzynarodowych z zakresu dermatologii, dermatochirurgii i trychologii medycznej.
Godna zaufania: Cieszę się zaufaniem wielu osób, które powierzyły mi opiekę nad swoim zdrowiem, dzięki czemu wyeliminowały swoje problemy skórne.
Profesjonalne metody: W swojej pracy wykorzystuje jedynie najbardziej profesjonalne metody leczenia oraz sprawdzone narzędzia niezbędne w walce z różnorodnymi chorobami skóry, włosów i paznokci.

Leczenie różnych schorzeń wymaga specjalistycznej wiedzy, doświadczenia, a także odpowiedniego podejścia do pacjenta. Każdej osobie gwarantuję wszystkie te elementy sprawiając, że wizyta staje się przyjemna, a pacjent wychodzi zadowolony. Zajmuję się dziedzinami takimi jak:

Dermatologia kliniczna: Diagnostyka i leczenie wszelkich schorzeń dermatologicznych, takich jak na przykład choroby skóry, błon śluzowych, paznokci oraz włosów na każdym etapie rozwoju choroby.
Dermatochirurgia: Leczenie skóry oraz tkanki podskórnej poprzez wykonanie zabiegu chirurgicznego. Do tego rodzaju zabiegów należą między innymi: diagnostyka i usuwanie zmian skórnych takich jak: znamiona barwnikowe “pieprzyki”, brodawki wirusowe “kurzajki”, włókniaki, tłuszczaki, kaszaki, brodawki łojotokowe.
Trychologia medyczna: Diagnostyka oraz leczenie chorób skóry głowy owłosionej, a także eliminacja problemu łysienia niezależnie od wieku pacjenta i rodzaju łysienia.

Moją misją jest dostarczenie polskim pacjentom medycyny niemieckiej jakości, uznawanej za jedną z najlepszych na świecie. 

Przez ostatnie osiem lat pracowałam w Niemczech. W tym czasie zdobyłam doświadczenie w prywatnych oraz państwowych placówkach dermatologicznych. Przez większość kariery byłam zatrudniona w Klinice Dermatologii w Dortmundzie należącej do klinik dydaktycznych Uniwersytetu Medycznego w Münster. Nasz oddział, jako ostatnia deska ratunku przyjmował pacjentów, których lekarze w przychodniach nie byli w stanie poprawnie zdiagnozować. Osobiście diagnozowałam ponad 600 osób miesięcznie, co w trakcie mojej kariery dało ponad 36 000 zadowolonych pacjentów.

Niemiecki system medyczny zdecydowanie różni się od polskiego. Nie bez przyczyny niemieckie placówki medyczne jak i szkolenie lekarzy uważane są za jedne z najlepszych na świecie. Jako lekarz z wieloletnim, zagranicznym doświadczeniem oferuję swoim pacjentom specjalistyczną wiedzę oraz najnowsze, skuteczne metody leczenia.

 

opinie zadowolonych pacjentów

Wszystkie zamieszczone opinie zostały zweryfikowane przez portal znanylekarz.pl

Badanie pieprzyków
Byłam u Pani doktor na badaniu pieprzyków. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że lekarz bada wszystkie znamiona od stóp do głów, a nie tylko te widoczne, czy wskazane przeze mnie. Dodam, że jestem posiadaczką dużej ilości pieprzyków. Pani doktor zaplanowała wycięcie dwóch podejrzanych zmian skórnych. Dokładnie wytłumaczyła mi, w jaki sposób wytnie pieprzyki. Czuję się spokojna i jestem pozytywnie zaskoczona. To jest medycyna na najwyższym poziomie. W taki sposób chcę być leczona. Czuję, że jestem w dobrych rękach. Serdecznie polecam.
K
Profesjonalne podejście
Pani doktor bardzo profesjonalnie i jednoczesnie ciepło podchodzi do pacjenta. Zleciła wiele badań aby wykluczyc lub potwierdzić mozliwe przyczyny mojego problemu. Po otrzymaniu wyników okresliła przyczynę i ustaliła leczenie, biorąc pod uwagę znane mi reakcje mojego organizmu.
A. P.
Wizyta i wywiad
Pani Doktor bardzo przyjazna, komunikatywna z poczuciem humoru. Przeprowadziła obszerny wywiad, podała możliwości i przyczyny problemu, wyjaśniła co robić dalej. Wizyta przebiegła sprawnie i zadowalająco. Z całego serca polecam.
Ela
Profesjonalna pomoc
Bardzo sympatyczna i konkretna pani doktor. Całość wizyty przebiegła w miłej atmosferze. Widać, że ma dużą wiedzę na temat wypadania włosów u kobiet. Wszystko wyjaśniła, omówiła opcje i odpowiedziała na wszelkie moje pytania. Będę kontynuować wizyty 🙂
Justyna
Skuteczna walka z problemem
W końcu trafiłem pod właściwy adres. Po miesiącach nieskutecznej walki u innych “specjalistow” nareszcie czuje ulgę. Z dnia na dzień następuje widoczna poprawa. Odzyskałem nadzieję, że problem ostatecznie się rozwiąże. Dziękuję i polecam wszystkim Panią Fuchs.
Piotrek
Bardzo polecam!
Bardzo polecam! Pani doktor to cudowana osoba! Poświęciła mi tyle czasu ile było potrzeba, wnikliwa dyskusja na temat czynników mogących wpływać na wypadanie włosów, analiza wyników badań i od razu zauważony problem (mimo normy badania Pani Doktor zauważyła parametr który ma wpływ na wypadanie włosów). Poprzedni lekarz nie zagłębił się aż tak w mój problem tylko wypisał silne preparaty bez żadnych wyników badań ani chociaż wnikliwej dyskusji na temat czynników mogących mieć wpływ na wypadanie włosów. Mimo małej ilości ocen – naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić Panią Doktor!
Karolina M

 

 

certyfikaty

 

+48 12 307 04 31
kontakt@malgorzatafuchs.pl
ul. Grzegórzecka 15/LU2, 31-532 Kraków

uMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Posiadasz niepokojące zmiany skórne? Nie zwlekaj i umów się na wizytę w dogodnym terminie!

+48 12 307 04 31
Umów się na wizytę