Medycyna estetyczna – stary szablon

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna, to dział medycyny należący do estetologii medycznej, zajmujący się poprawą jakości życia ludziom zdrowym, poprzez profilaktykę starzenia skóry, zapobieganiu jej starzeniu oraz rekonstrukcji, mającej na celu przywrócenie skórze młodego wyglądu.

W moim gabinecie wykorzystuję najnowszy sprzęt oraz najwyższej jakości, bezpieczne preparaty, używane w renomowanych klinikach na całym świecie, tak aby zapewnić pacjentom maksimum satysfakcji i bezpieczeństwa. 

Oferowane przeze mnie zabiegi obejmują redukcję zmarszczek, korektę bruzd, modelowanie twarzy, modelowanie ust, a także rewitalizację skóry szyi i dekoltu.

Przeprowadzane zabiegi medyczne przywracają estetyczny i naturalnie piękny wygląd skóry.

 

Umów się na wizytę

Przywrócimy Twojej skórze piękny wygląd

Umów się na wizytę

MEDYCYNA ESTETYCZNA – wykorzystywane technologie i terapie

Kwas hialuronowy to związek wiążący wodę w skórze. Występuje naturalnie w każdym organizmie i to właśnie on jest odpowiedzialny za sprężystość skóry. W młodej skórze występuje go pod dostatkiem, jednak z czasem jego ilość maleje na tyle, że pojawiają się zmarszczki czy bruzdy. Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego polega na uzupełnieniu jego braku i jest w pełni bezpieczny. Stosowany umiejętnie przywraca skórze sprężystość i młody wygląd.

 

Umów się na wizytę

Botox, zwany inaczej toksyną botulinową, to egzotoksyna wytwarzana przez niektóre bakterie, a jej działanie polega na porażeniu skurczu mięśni. W medycynie estetycznej wykorzystywana do niwelowania powstawania zmarszczek mimicznych czy leczeniu nadpotliwości. Zastosowanie bardzo cienkich igieł pozwala lekarzowi na dotarcie do ściśle wyselekcjonowanych miejsc, dzięki czemu działa tylko w obrębie, w którym została podana. Pierwsze efekty działania botoxu widoczne są, już po 2-3 dniach, a w pełni widoczny efekt uzyskuje się po około tygodniu. W zależności od szybkości metabolizmu, zabieg powinien być powtórzony do pół roku, do dwóch lat. 

 

Umów się na wizytę

Alternatywą dla botoxu jest nowoczesny preparat Alluzience. Jest to gotowy środek w płynie na bazie toksyny botulinowej typu A. Działa on wygładzająco na zmarszczki w okolicach czoła, a przede wszystkim między brwiami. Dokładnie opracowana formuła preparatu pozwala na osiągnięcie bardzo precyzyjnych i widocznych na pierwszy rzut oka efektów zabiegu. Skóra odzyskuje swój elastyczny oraz młody wygląd.

 

Umów się na wizytę

Profhilo, to najnowocześniejsza zdobycz medycyny estetycznej. Wprowadzony do tanki preparat uwalnia stopniowo mikroskopijne “sprężynki”, które przywracają skórze jędrność i gładki wygląd. Profhilo nie zwiększa objętości tkanek przez co pacjenci odzyskują smukły wygląd twarzy bez efektu napięcia i sztuczności. Preparat Profhilo został wielokrotnie nagrodzony przez międzynarodowe instytucje medyczne m.in. z Francji, Wielkiej Brytanii czy Monte Carlo. 

 

Umów się na wizytę

Sculptra, to preparat służący do korekcji zmarszczek, bruzd i zagłębień. Jego wyjątkowa formuła stymuluje skórę, do produkcji własnej kolagenu przez co, ta w naturalny sposób szybko odzyskuje młody wygląd. Preparat doskonale przywraca objętość oraz sprężystość tkanek utraconą w trakcie procesu starzenia. Substancja jest w pełni biokompatybilna (nieszkodliwa dla człowieka) i biodegradowalna (ulega naturalnemu rozpadowi, bez konsekwencji i skutków ubocznych).

 

Umów się na wizytę

Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięcie koktajlu, w którego skład wchodzą: kwasu hialuronowy, substancje odżywcze, witaminy, aminokwasy, mikroelementy oraz peptydy biomimetyczne.  Preparat podawany jest wprost do skóry właściwej przez co efekty terapii widoczne są bardzo szybko. Mezoterapia ma na celu odżywienie i nawilżenie najgłębszych części skóry, dzięki czemu odzyskuje ona sprężystość i jędrny wygląd.

 

Umów się na wizytę

Osocze bogatopłytkowe to preparat przygotowany na bazie własnej krwi pacjenta. Pobrana przed zabiegiem krew zostaje odwirowana celem usunięcia z niej erytrocytów i leukocytów. Powstały w ten sposób związek zawiera wysokie stężenie płytek krwi, które stymulujących replikację komórkową. Wstrzyknięte osocze bogatopłytkowe zwiększa miejscowo produkcję kolagenu przez co skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta. 

 

Umów się na wizytę

Finexel – to nowoczesny, medyczny laser ablacyjny CO2, którego wyjątkowe parametry pozwalają na głębszą penetrację w głąb skóry oraz skrócony okres gojenia. Laser może być stosowany w trybie chirurgicznym, a także w trybie frakcyjnym, do zabiegów medycyny estetycznej.

Wskazania zabiegowe:
– Fotoodmładzanie i resurfacing skóry
– Blizny potrądzikowe
– Blizny przerostowe
– Wygładzanie powierzchni skóry
– Poprawa gęstości skóry
– Redukcja zmarszczek
– Zabiegi dermatochirurgiczne: ablacja pieprzyków, brodawek, włókniaków, plam starczych, syringomy.

Laser posiada zaawansowane źródło laserowe, oferując niezwykłą precyzję zabiegową, dzięki średnicy plamki 80um oraz trybowi UltraPulse o wysokiej Światło lasera frakcyjnego CO2 ablacyjnego wnika w skórę i jest pochłaniane przez zawartą w niej wodę. W wyniku reakcji fotoablacyjnej (której towarzyszy odparowanie tkanki) dochodzi do błyskawicznego podgrzania wody w tkance do bardzo wysokiej temperatury, a potem jej odparowania. Powstają mikroskopijne ubytki, jak kratery wulkanu. Uszkodzenia oraz podgrzanie tkanki sąsiadującej bezpośrednio z brzegami kraterów uruchamia procesy naprawcze, między innymi tworzenie się nowego kolagenu. Najważniejsze jest to, że laser frakcyjny nie uszkadza całej skóry, ale ją dziurkuje, tworząc w niej mikrokolumny uszkodzeń, które są otoczone zdrową, nienaruszoną.

 

Umów się na wizytę
TYPY ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WYKONYWANE W NASZEJ KLINICE

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

Umów się na wizytę

 

Opinie pacjentów zweryfikowane przez portal znanylekarz.pl

  • Ewa
  • Iwona
  • Joanna
  • Krzysztof M.
  • Ela
  • Piotrek

 

+48 12 307 04 31
kontakt@malgorzatafuchs.pl
ul. Grzegórzecka 15/LU2, 31-532 Kraków

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Posiadasz niepokojące zmiany skórne? Nie zwlekaj i umów się na wizytę w dogodnym terminie!

+48 12 307 04 31
Umów się na wizytę