Dermatochirurgia – stara wersja

dermatochirurgia

Wśród zagadnień związanych bezpośrednio z dermatologią i leczeniem zmian skórnych, dermatochirurgia jest jedną z nowszych dziedzin tego zakresu medycyny. Obejmuje ona chirurgiczne lub laserowe usuwanie znamion skórnych takich jak znamiona barwnikowe “pieprzyki”, włókniaki, brodawki, kaszaki, które są składowym elementem naszej skóry.

Dermatochirurgia pozwala również na usunięcie określonych zmian nietylko ze względów medycznych, ale również estetycznych. Sam fakt korekty może pozwala poczuć się pacjentom lepiej i pewniej we własnej skórze.

Badanie dermatoskopowe pozwala wskazać niepokojące znamiona oraz zdecydować o doborze terapii. Zmiany skórne usuwanę są najcześciej chirurgicznie, za pomocą lasera lub elektrokoagulacji.

Jeśli posiadasz niepokojące zmiany skórne, zapraszam na konsultację.

Umów się na wizytę

 

MOJE DOŚWIADCZENIE W DERMATOCHIRURGII

OSIEM LAT W NIEMCZECH

Doświadczenie, które zdobyłam przez osiem lat pracy w niemickich placówkach medycznych, jest gwarancją bezpieczeństwa i najwyższej jakoścy wykonaywanych przeze mnie usług. W trakcie mojej kariery przeprwadzałam kilkaset zebiegów dermatochirurgicznych każdego roku. Od prostych zabiegów wycięcia drobnych znamion, po złożone operacje usunięcia nowotworów ze skóry głowy i twarzy wraz z rekonstrukcją usuniętychych fragmentów tkanki.

 

+48 12 307 04 31
kontakt@malgorzatafuchs.pl
ul. Grzegórzecka 15/LU2, 31-532 Kraków

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Posiadasz niepokojące zmiany skórne? Nie zwlekaj i umów się na wizytę w dogodnym terminie!

+48 12 307 04 31
Umów się na wizytę